ÚSPĚCHY VO

Naše úspěchy  2018 - 2019

Ocenění žáci

12. Mezinárodní výtvarná soutěž Bohúňova paleta, Dolný Kubín (Slovensko)

Zlaté pásmo

Nikol Riedlová (malba ze třídy Mgr. E. Muchové)

Stříbrné pásmo

Vanessa Kubicová, Matouš Hlaváč, Kateřina Gebauerová, Eliška Galová (grafika ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

Čestné uznání

Jaromír Kožák (kresba), Klára Vonglárová (grafika, ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

4. celostátní výtvarné soutěže Pestrý svět, Praha

Hlavní cena Neviditelné výstavy

Linda Štrychová (ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

16. celostátní přehlídka výtvarných prací dětí a mládeže Sdílená imaginace, Zlín

Cena kurátora

projekt Náš Vančura (žáci a rodiče ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

47. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2019

Medaile Lidická růže za grafiku

Ema Dostálková (ze třídy E. Muchové), Aneta Hájková, Dominika Tulisová (ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

Medaile Lidická růže za výtvarný objekt

Tomáš Chytil (ze třídy PaedDr. A. Zupkové)

Medaile Lidická růže za kolekci pro školu, čestné uznání

Rozálie Brablecová, Eliška Galová, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Alžběta Hašková, Matouš Hlaváč, Tomáš Chytil, Lucie Chytilová, Helena Matějová, Julie Matějová, Alexandra Stašková, Natálie Špánková, Klára Vonglárová, Andrea Židková (ze třídy Paeddr. A. Zupkové), Tereza Račáková (ze třídy mgr. E. Muchové)

15. Mezinárodní bienále Výtvarné alternativy, Považská Bystrica (Slovensko)

Hlavní cena Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky
Anna Aronová, Eliška Beránková, Jiří Brablec, Rozálie Brablecová, Eliana Exnerová, Veronika Černá, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Alžběta Hašková, Matouš Hlaváč, Patricie Hopová, Tomáš Chytil, Lucie Chytilová, Vanessa Kubicová, Amálie Lyková, Helena Matějová, Julie Matějová, Rozálie Mustarová, Pavlína Řehulková, Sára Pešková, Andrea Stašková, Alexandra Stašková, Radek Špánek, Natálie Špánková, Martin Štěnička, Linda Štrychová, Tereza Třečáková, Dominika Tulisová, Klára Vonglárová, Veronika Výtisková, Františka Zemanová, Andrea Židková (ze třídy PaedDr. A.Zupkové)

Absolventi ZUŠ

Žáci výtvarného oboru, kteří uspěli u talentových zkoušek ke studiu uměleckého nebo pedagogického směru
Andrea Židková, výtvarný obor, uč. PaedDr. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava ​

Ocenění učitelé VO

Medaile II. stupně MŠMT ke Dni učitelů