Absolventi

Absolventi ZUŠ, kteří uspěli u talentových zkoušek

ke studiu uměleckého nebo pedagogického směru

 

Valentýna Nováková

zpěv, uč. L. Svaková - Církevní konzervatoř Německého řádu Opava

 

Veronika Štěrbová

zobcová flétna, uč. D. Bosáková - Střední pedagogická škola Krnov

Marie Rychlá

akordeon, uč. K. Vavrošová - Střední pedagogická škola Krnov

 

Andrea Židková

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava (nenanstoupila)

Tomáš Mludek

klavír, uč. P. Hanousek - Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha

 

Aneta Ryncarzová

sólový zpěv, uč. L. Svaková - Střední pedagogická škola Krnov

 

Adéla Klapuchová

sólový zpěv, uč. L. Svaková - Janáčkova konzervatoř Ostrava

 

Natálie Husťáková

klavír, uč. J. Adámková - Církevní konzervatoř Opava

 

Markéta Vaverková

výtvarný obor, uč. E. Muchová - Střední umělecká škola Ostrava

Anna Pospěchová

výtvarný obor, uč. E. Muchová - Střední umělecká škola Ostrava


​Dominik Kubica

zobcová flétna, uč. I. Sochová - Janáčkova konzervatoř Ostrava

Richard Slouka

kytara, uč. J. Chytilová - Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha (nenastoupil)

 

Lucie Kupčíková

klavír, uč. H. Malá - Střední pedagogická škola sv. Anežky Odry

 

Lenka Adamčíková

lesní roh, uč. L. Richter - Janáčkova konzervatoř a gymnázium v Ostravě (nenastoupila)

 

Martin Buňka

violoncello, uč. R. Mückstein - Janáčkova konzervatoř a gymnázium v Ostravě

 

Dominika Polomíková

klavír, uč. Alena Klapetková - Janáčkova konzervatoř a gymnázium v Ostravě

 

Sára Smolková

zpěv a klavír, uč. Ludmila Majnušová – Církevní konzervatoř Opava 

 

Renata Jochimová

výtvarný obor, uč. I. Cihelková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Kateřina Krejčí

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Anna Rubešová

klavír, uč. H. Malá - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta

 

Kateřina Kramná

výtvarný obor (hračka), uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Kateřina Kupková

výtvarný obor (grafika), uč. I. Cihelková - Střední umělecká škola Ostrava

 

Marie Kupková

kytara , uč. J. Hrbáčová - Střední pedagogická škola Krnov

 

Jakub Jurašek

výtvarný obor (keramika), uč. I. Cihelková - Střední umělecká škola Ostrava

 

Tereza Lichá

výtvarný obor (grafika), uč. I. Cihelková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Nikola Martiníková

výtvarný obor (grafika), uč. I. Cihelková, A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Michal Škrobánek

varhany, zpěv, uč. J. Hypš - Církevní konzervatoř Opava, Janáčkova konzervatoř a gymnázium Ostrava

 

Martin Hampel

klavír, uč. H. Malá, klarinet M. Knýbel - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta

 

Nikol Halfarová

klavír, uč. H. Malá - Střední pedagogická škola Krnov

 

Magdalena Krayzlová

klavír, uč. V. Horáková - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta

 

Barbora Procingerová

výtvarný obor, uč. I. Cihelková - Střední umělecká škola Ostrava

 

Tereza Samková

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední umělecká škola Ostrava

 

Bára Horsáková

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Zuzana Hodurová

flétna, uč. I. Sochová - Janáčkova konzervatoř a Gymnázium Ostrava

 

Ondřej Pika

trubka, uč. J. Kimmel - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta 

 

Markéta Paverová

zpěv, uč. L. Svaková - SPgŠ v Krnově

 

Jiří Havrlant

klavír, uč. V. Horáková - Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě

 

David Kubeša 

horna, uč. L.Richter - Janáčkova konzervatoř a Gymnázium v Ostravě

 

Nikol Bendová

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava

 

Lucie Smolková

klavír, uč. A. Dehnerová - Církevní konzervatoř Opava

 

Michaela Kostelňáková 

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava, Ostravská univerzita  

 

Denisa Chromá 

klavír, harfa, uč. K. Moravcová, A. Klapetková - JKO, Pražská konzervatoř, AMU Praha

 

Andrea Volná 

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava, Univerzita T. Bati Zlín 

 

Ema Mikešková 

klavír, dirigování, uč. P. Hanousek - Janáčkova konzervatoř Ostrava, JAMU Brno 

 

Barbora Šteyerová 

klavír, uč. H. Malá a P. Hanousek - MU Brno, pedagogická fakulta 

 

Kateřina Šoferová 

výtvarný obor, uč. A. Zupková - Střední škola průmyslová a umělecká Opava, Ostravská univerzita 

 

Eliška Kupková 

klavír, uč. P. Hanousek - Janáčkova konzervatoř, Univerzita Stuttgart (Německo) 

 

Zuzana Pravdová 

klavír, uč. K. Návratová, P. Hanousek - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta 

 

Adéla Žídková 

zpěv, uč. L. Svaková-Gajdečková - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Matěj Dovala 

klavír, skladba, uč. H. Malá - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Veronika Bielková 

zpěv, uč. L. Svaková-Gajdečková - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Lenka Vlašánková 

klavír, uč. H. Malá - Ostravská univerzita, pedagogická fakulta 

 

Lenka Lebedová-Zajícová 

kytara, uč. J. Meca - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Marcela Lazecká 

Akordeon, uč. T. Pokorná - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Michaela Ripková 

housle, uč. J. Kuvík, D. Volná - Janáčkova konzervatoř, Katedra umění Ostrava 

 

Eva Ujfaluši-Vrchovecká 

herectví, uč. D. Pivovarči - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Martina Kubicová-Žídková 

klavír, uč. J. Odrihocká, H. Malá - PF Plzeň, Ostrava, Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Lucie Žídková 

kytara, uč. J. Meca - Janáčkova konzervatoř Ostrava, Univerzita Graz (Rakousko) 

 

Petr Murcek 

zpěv, uč. L. Svaková-Gajdečková - Janáčkova konzervatoř Ostrava 

 

Alexandra Rubešová 

zpěv, flétna, uč. L. Svaková-Gajdečková, A. Beránek - Konzervatoř Ostrava 

 

Kateřina Kryšková-Nikolesková 

klavír, uč. E. Andělová - Konzervatoř Ostrava 

 

Radmila Havrlantová-Tížková 

klavír, uč. M. Krayzlová - PF Ostrava 

 

Bohumír Kratochvíl 

klavír, uč. K. Moravcová - Konzervatoř Kroměříž

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now