ÚSPĚCHY HO

Naše úspěchy  2017 - 2018


Ocenění žáci 


6. ročník krajské soutěže Múzy Ilji Hurníka, Ostrava Zábřeh


Zlaté pásmo
Vanessa Kubicová, klavír (ze třídy J. Odrihocké), Antonín Zecha, klavír, Marek Lipka, klavír (oba ze třídy P. Hanouska)


Stříbrné pásmo
Amálie Knápková, zpěv, Eva Horešovská, zpěv (obě ze třídy M. Tvarůžkové), Anna Šamárková, saxofon (ze třídy M. Knýbela)
 


Ústřední kolo soutěže MŠMT ve hře na dechové nástroje, Praha


2. cena

Vanessa Kubicová, příčná flétna ze třídy I. Sochové


3. cena

Rozálie Mustarová, zobcová flétna ze třídy I. Sochové


4. ročník krajské soutěže Múzy Leona Juřici, Orlová


Zlaté pásmo 
Anastázie Štěpánková, Zuzana Prymusová, Anna Aronová, klavír šestiručně ze třídy P. Hanouska

 


Krajské kolo soutěže MŠMT v sólovém a komorním zpěvu, Frýdek-Místek


2. cena

Adéla Klapuchová, V. kategorie, uč. L. Svaková
 


Krajské kolo soutěže MŠMT ve hře na dechové nástroje, Orlová


Zobcová flétna
1. cena s postupem - Rozálie Mustarová, 1. kategorie, uč. I. Sochová 
1. cena - Sofie Čermáková, 1. kategorie, uč. I. Sochová                                                                          
2. cena - Eliška Štamberová, 6. kategorie, uč. I. Sochová                                                                    
3. cena - Nikol Třečáková, 4. kategorie, uč. I. Sochová       

                                                                     
Příčná flétna
cena s postupem – Vanessa Kubicová, 2. kategorie, uč. I. Sochová
3. cena - Magdaléna Sýkorová, 4. kategorie, uč. I. Sochová   

                                                               
Klarinet
2. cena - Teodor Strak, 2. kategorie, uč. M. Knýbel                                                                              
2. cena - Lukáš Krajzl, 9. kategorie, uč. M. Knýbel      

                                                                           
Saxofon
3. cena - Ester Štalmachová, 6. kategorie, uč. M. Knýbel 

                                                                
Lesní roh
1. cena - Štěpán Richter, 6. kategorie, uč. L. Richter                                                                         
2. cena - Jan Müller, 9. kategorie, uč. L. Richter                                                                                      
2. cena - Lenka Adamčíková, 10. kategorie, uč. L. Richter    

 

                                                                

Absolventi ZUŠ 


Žáci hudebního oboru, kteří uspěli u talentových zkoušek ke studiu uměleckého nebo pedagogického směru 
Aneta Ryncarzová, sólový zpěv, uč. L. Svaková - Střední pedagogická škola Krnov
Adéla Klapuchová, sólový zpěv, uč. L. Svaková - Janáčkova konzervatoř Ostrava 
Natálie Husťáková, klavír, uč. J. Adámková - Církevní konzervatoř Opava

Ocenění učitelé


Petr Hanousek
Zvláštní cena poroty ústředního kola v Praze za výraznou podporu mladých flétnistů


Ilja Sochová
Zvláštní ocenění poroty krajského kola v Orlové za příkladnou pedagogickou práci
 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now