ÚSPĚCHY HO

​Naše úspěchy  2018 - 2019


Ocenění žáci 

 


Ústřední kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Jindřichův Hradec


2. cena

Barokní soubor (ve spolupráci se ZUŠ Opava)
Jiří Večeřa, Eliška Štamberová, Sára Hasíková, Ondřej Dehner, Václav Kimmel, Marek Lipka (vedou N. Hanousková a I. Sochová)
 


5. ročník krajské soutěže Múzy Leona Juřici, Orlová


Zlatá múza

Anastázie Štěpánková, Zuzana Prymusová, Anna Aronová, klavír šesti-ručně (ze třídy P. Hanouska)


4. ročník Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora, Frýdek-Místek   


Čestné uznání 

Eliška Hnilicová a Tomáš Kupka (ze třídy J. Mecy)

Krajské kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Bohumín


1. místo s postupem

Barokní soubor (ve spolupráci se ZUŠ Opava)
Jiří Večeřa, Eliška Štamberová, Sára Hasíková, Ondřej Dehner, Václav Kimmel, Marek Lipka (vedou N. Hanousková a I. Sochová)


1. místo s náhradním postupem

Kvarteto (ve spolupráci se ZUŠ Opava)
Kateřina Halfarová, Aneta Kubalová, Václav Kimmel, Filip Jedlička (vedou M. Foltisová, J. Kimmelová, R. Godovská)


1. místo - Trio (ve spolupráci se ZUŠ Opava)
Michal Groda, Jakub Nosek, Martin Šlejmar (vedou M. Foltisová, J. Kimmelová, R. Godovská) 


17. ročník Mezinárodní soutěže Pro Bohemia, Ostrava


Čestné uznání

Amálie Knápková (z pěvecké třídy M. Tvarůžkové)

 


Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Orlová 


1. cena 

Duo zobcových fléten Rozálie Mustarová, Sofie Čermáková (ze třídy I. Sochové) 


2. cena

Flétnové trio Vanessa Kubicová, Magdaléna Sýkorová, Karlína Pospíšilová (ze třídy I. Sochové)


Čestné uznání

Saxofonové trio Ester Štalmachová, Anna Šamárková, Patrik Čerbák (ze třídy M. Knýbela)


 
9. ročník skladatelské soutěže MŠMT, celostátní kolo  


Stříbrné pásmo

Antonín Zecha (ze třídy Petra Hanouska)



Absolventi ZUŠ 


Žáci hudebního oboru, kteří uspěli u talentových zkoušek ke studiu uměleckého nebo pedagogického směru    
Valentýna Nováková, zpěv, uč. L. Svaková - Církevní konzervatoř Německého řádu Opava
Veronika Štěrbová, zobcová flétna, uč. D. Bosáková - Střední pedagogická škola Krnov
Marie Rychlá, akordeon, uč. K. Vavrošová - Střední pedagogická škola Krnov
Tomáš Mludek, klavír, uč. P. Hanousek - Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now