Žáci

Ocenění žáků v krajských, národních a mezinárodních soutěžích

 

2019

12. Mezinárodní výtvarná soutěž Bohúňova paleta, Dolný Kubín (Slovensko)

zlaté pásmo – Nikol Riedlová (malba ze třídy E. Muchové)

stříbrné pásmo – Vanessa Kubicová, Matouš Hlaváč, Kateřina Gebauerová, Eliška Galová (grafika ze třídy A. Zupkové)

Čestné uznání – Jaromír Kožák (kresba), Klára Vonglárová (grafika, ze třídy A. Zupkové)      

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Jindřichův Hradec

2. cena - Barokní soubor (ve spolupráci se ZUŠ Opava)

Jiří Večeřa, Eliška Štamberová, Sára Hasíková, Ondřej Dehner, Václav Kimmel, Marek Lipka (vedou N. Hanousková a I. Sochová)

 

4. celostátní výtvarné soutěže Pestrý svět, Praha

Hlavní cena Neviditelné výstavy - Linda Štrychová (ze třídy A. Zupkové)

 

16. celostátní přehlídka výtvarných prací dětí a mládeže Sdílená imaginace, Zlín

Cena kurátora – projekt Náš Vančura (žáci a rodiče ze třídy A. Zupkové)

5. ročník krajské soutěže Múzy Leona Juřici, Orlová

Zlatá múza - Anastázie Štěpánková, Zuzana Prymusová, Anna Aronová, klavír šetiručně (ze třídy P. Hanouska)

47. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

Medaile Lidická růže za grafiku - Ema Dostálková (ze třídy E. Muchové), Aneta Hájková, Dominika Tulisová (ze třídy A. Zupkové)

Medaile Lidická růže za výtvarný objekt - Tomáš Chytil (ze třídy A. Zupkové)

Medaile Lidická růže za kolekci pro školu, čestné uznání - Rozálie Brablecová, Eliška Galová, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Alžběta Hašková, Matouš Hlaváč, Tomáš Chytil, Lucie Chytilová, Helena Matějová, Julie Matějová, Alexandra Stašková, Natálie Špánková, Klára Vonglárová, Andrea Židková (ze třídy A. Zupkové), Tereza Račáková (ze třídy E. Muchové)

4. ročník Mezinárodní kytarové soutěže Fernanda Sora, Frýdek-Místek   

Čestné uznání - Eliška Hnilicová a Tomáš Kupka (ze třídy J. Mecy)

15. Mezinárodní bienále Výtvarné alternativy, Považská Bystrica (Slovensko)

Hlavní cena Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky

ocenění byli tito žáci: Anna Aronová, Eliška Beránková, Jiří Brablec, Rozálie Brablecová, Eliana Exnerová, Veronika Černá, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Alžběta Hašková, Matouš Hlaváč, Patricie Hopová, Tomáš Chytil, Lucie Chytilová, Vanessa Kubicová, Amálie Lyková, Helena Matějová, Julie Matějová, Rozálie Mustarová, Pavlína Řehulková, Sára Pešková, Andrea Stašková, Alexandra Stašková, Radek Špánek, Natálie Špánková, Martin Štěnička, Linda Štrychová, Tereza Třečáková, Dominika Tulisová, Klára Vonglárová, Veronika Výtisková, Františka Zemanová, Andrea Židková

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů, Bohumín

1. místo s postupem - Barokní soubor (ve spolupráci se ZUŠ Opava)

Jiří Večeřa, Eliška Štamberová, Sára Hasíková, Ondřej Dehner, Václav Kimmel, Marek Lipka (vedou N. Hanousková a I. Sochová)

1. místo s náhradním postupem - Kvarteto (ve spolupráci se ZUŠ Opava)

Kateřina Halfarová, Aneta Kubalová, Václav Kimmel, Filip Jedlička (vedou M. Foltisová, J. Kimmelová, R. Godovská)

1. místo - Trio (ve spolupráci se ZUŠ Opava)

Michal Groda, Jakub Nosek, Martin Šlejmar (vedou M. Foltisová, J. Kimmelová, R. Godovská)

17. ročník Mezinárodní soutěže Pro Bohemia, Ostrava

Čestné uznání - Amálie Knápková (z pěvecké třídy M. Tvarůžkové)

Krajské kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Orlová

1. cena - Duo zbcových fléten Rozálie Mustarová, Sofie Čermáková (ze třídy I. Sochové)

2. cena - Flétnové trio Vanessa Kubicová, Magdaléna Sýkorová, Karlína Pospíšilová (ze třídy I. Sochové)

Čestné uznání - Saxofonové trio Ester Štalmachová, Anna Šamárková, Patrik Čerbák (ze třídy M. Knýbela)

 

9. ročník skladatelské soutěže, 1. celostátní kolo 

Stříbrné pásmo - Antonín Zecha (ze třídy Petra Hanouska)

2018

 

6. ročník krajské soutěže Múzy Ilji Hurníka, Ostrava Zábřeh

Hudební obor

Zlaté pásmo

Vanessa Kubicová, klavír (ze třídy J. Odrihocké), Antonín Zecha, klavír, Marek Lipka, klavír (oba ze třídy P. Hanouska)

Stříbrné pásmo

Amálie Knápková, zpěv, Eva Horešovská, zpěv (obě ze třídy M. Tvarůžkové), Anna Šamárková, saxofon (ze třídy M. Knýbela)

Výtvarný obor

Zlaté pásmo

Daniel Gavlas (ze třídy E. Muchové), Kateřina Gebauerová, Helena Matějová, Sára Pešková, Pavlína Řehulková, Alexandra Stašková,

Natálie Špánková, Andrea Židková (ze třídy A. Zupkové)

Stříbrné pásmo

Vojtěch Brunclík, Ema Dostálková (ze třídy E. Muchové), Jiří Brablec, Matouš Hlaváč, Tomáš Chytil, Helena Matějová (ze třídy A. Zupkové) 

Bronzové pásmo

Jiří Ritz (ze třídy E. Muchové), Jiří Brablec, Alžběta Hašková, Amálie Lyková, Anežka Lyková (ze třídy A. Zupkové)

 

21. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Bienále grafiky, Toruň (Polsko)

Cena škole za kolekci grafiky (porota vybrala jen 3 z 567 škol ze 45 zemí světa)

Cena poroty – Radek Špánek (ze třídy A. Zupkové)      

Čestné uznání – Martin Bortel, Veronika Černá, Kateřina Gebauerová, Alžběta Hašková, Johana Hašková, Matouš Hlaváč, Vanessa Kubicová, Rozálie Mustarová, Alexandra Stašková, Natálie Špánková, Linda Štrychová, Martin Tulis, Dominika Tulisová, Veronika Výtisková, Františka Zemanová, Vanessa Zouharová (ze třídy A. Zupkové), Natálie Packová, Bára Račáková (ze třídy E. Muchové)

 

46. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

Medaile škole za kolekci grafiky - Kristýna Černínová, Rozálie Mustarová, Františka Zemanová, Vanessa Zouharová ze třídy A. Zupkové

Natálie Petrovská, Nela Pospěchová, Jiří Ritz, Linda Štrychová ze třídy E. Muchové

čestné uznání - Alžběta Hašková, Radek Špánek, Františka Zemanová ze třídy A. Zupkové

Ústřední kolo soutěže ve hře na dechové nástroje, Praha

2. cena - Vanessa Kubicová, příčná flétna ze třídy I. Sochové

3. cena - Rozálie Mustarová, zobcová flétna ze třídy I. Sochové

4. ročník krajské soutěže Múzy Leona Juřici, Orlová

zlaté pásmo - Anastázie Štěpánková, Zuzana Prymusová, Anna Aronová, klavír šetiručně ze třídy P. Hanouska

Krajské kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu, Frýdek-Místek

2. cena - Adéla Klapuchová, V. kategorie, uč. L. Svaková

 

Krajské kolo soutěže ve hře na dechové nástroje, Orlová

Zobcová flétna

1. cena s postupem - Rozálie Mustarová, 1. kategorie, uč. I. Sochová 

1. cena - Sofie Čermáková, 1. kategorie, uč. I. Sochová                                                                          

2. cena - Eliška Štamberová, 6. kategorie, uč. I. Sochová                                                                    

3. cena - Nikol Třečáková, 4. kategorie, uč. I. Sochová                                                                            

Příčná flétna

1. cena s postupem - Vanessa Kubicová, 2. kategorie, uč. I. Sochová                                                                         

3. cena - Magdaléna Sýkorová, 4. kategorie, uč. I. Sochová                                                                  

Klarinet

2. cena - Teodor Strak, 2. kategorie, uč. M. Knýbel                                                                              

2. cena - Lukáš Krajzl, 9. kategorie, uč. M. Knýbel                                                                                 

Saxofon

3. cena - Ester Štalmachová, 6. kategorie, uč. M. Knýbel                                                                 

Lesní roh

1. cena s náhradním postupem - Štěpán Richter, 6. kategorie, uč. L. Richter                                                                            

2. cena - Jan Müller, 9. kategorie, uč. L. Richter                                                                                      

2. cena - Lenka Adamčíková, 10. kategorie, uč. L. Richter                                                                    

 

2017

 

14. mezinárodní výtvarná soutěž Vánoční pohlednice, Dolný Kubín (Slovensko)

3. cena - Natálie Špánková  ze třídy A. Zupkové

5. ročník krajské soutěže Múzy Ilji Hurníka, Ostrava Zábřeh

Klavír

Zlaté pásmo – Vanessa Kubicová, Klára Baďurová ze třídy J. Odrihocké, Anastázie Štěpánková, ze třídy P. Hanouska

Stříbrné pásmo – Amálie Zechová, ze třídy P. Pechancové

Skladba a improvizace

Zlaté pásmo – Antonín Zecha, Pavel Štěpánek, ze třídy P. Hanouska

Výtvarný obor

Zlaté pásmo – Sára Pešková, Julie Matějová, Anna Aronová, Anežka Lyková, Agáta Dostalíková, kolektivní práce: Jiří Brablec, Rozálie Brablecová, Eliška Beránková, Dominika Tulisová

Stříbrné pásmo – Lucie Chytilová, Františka Zemanová, Veronika Výtisková, Johana Hašková, Alexandra Stašková, Rozálie Uvírová, Nela Korčáková, Karla Anna Škarková, ze tříd A. Zupkové a  E. Muchové

 

15. mezinárodní výtvarná soutěž Hyvinkää (Finsko)

diplom - Anna Aronová (2x), Johanna Hašková, Julie Matějová, Rozálie Mustarová, Vanessa Zouharová ze třídy A. Zupkové

 

19. mezinárodní výtvarná soutěž Toruň (Polsko)

ocenění - Sofie Čermáková, Andrea Stašková, Vanessa Zouharová ze třídy A. Zupkové

13. soutěžní přehlídka výtvarného oboru Oči dokořán - ústřední kolo, Šternberk

zlaté pásmo - výtvarná řada S+E+N+O

stříbrné pásmo - výtvarná akce Kouzlo improvizace

Čestné uznání I. st. - výtvarná akce Proměna

Čestné uznání I. st. - jednotlivosti Matouš Hlaváč

Čestné uznání I. st. - jednotlivosti Dominika Tulisová

20. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Bohúňova paleta, Dolný Kubín (Slovensko)

stříbrné pásmo - Anna Aronová ze třídy A. Zupkové

čestné uznání - Tomáš Chytil ze třídy A. Zupkové

45. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

medaile - Tomáš Chytil

medaile škole za kolekci grafiky - Jiří Brablec, Kristýna Černínová, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Johana Hašková, Matouš Hlaváč,

Jana Jelenová, Pavlína Řehulková, Andrea Stašková, Tereza Třečáková, Dominika Tulisová, Veronika Výtisková

čestné uznání za prostorové práce - Anna Aronová, Tereza Žídková

všichni žáci jsou ze třídy A. Zupkové

14. Bienále Výtvarné alternativy, Považská Bystrica (Slovensko)

Cena poroty za práci na výtvarné řadě, učila A. Zupková - ocenění získali tito žáci:

Anna Aronová, Martin Blažej, Jiří Brablec, Rozálie Brablecová, Sofie Čermáková, Veronika Černá, Kristýna Černínová, Kateřina Gebauerová, 

Aneta Hájková, Matouš Hlaváč, Alžběta Hašková, Patricie Hopová, Tomáš Chytil, Lucie Chytilová, Jana Jelenová, Vanessa Kubicová, 

Amálie Lyková, Anežka Lyková, Helena Matějová, Julie Matějová, Sára Pešková, Pavlína Řehulková, Alexandra Stašková, Andrea Stašková, 

Natálie Špánková, Martin Štěnička, Aneta Trojková, Dominika Tulisová, Veronika Výtisková, Františka Zemanová, Vanessa Zouharová, 

Tereza Žídková

 

Ústřední kolo soutěže ve hře na klavír, Praha

3. cena - Jakub Domes ze třídy P. Hanouska

Krajská soutěžní přehlídka výtvarného oboru, ZUŠ Opava

jednotlivé práce (s postupem do celostátního kola)

stříbrné pásmo - Matouš Hlaváč, Dominika Tulisová, Kateřina Gebauerová, Aneta Hájková, Pavlína Řehulková ze třídy A. Zupkové

řady výtvarných prací

zlaté pásmo - výtvarná řada S+E+N+O, stříbrné pásmo s postupem do celostátního kola - Kouzlo improvizace

výtvarné akce

stříbrné pásmo s postupem do celostátního kola - Proměna

Mezinárodní soutěž Pro Bohemia, Ostrava

čestné uznání - Kateřina Buňková z pěvecké třídy M. Tvarůžkové

Krajské kolo soutěže ve hře na kytaru, ZUŠ Frýdek-Místek

3. cena - Tomáš Kupka ze třídy J. Meci

 

Krajské kolo soutěže ve hře na klavír, ZUŠ Karviná

2. cena - Antonín Zecha ze třídy P. Hanouska

1. cena s postupem - Jakub Domes ze třídy P. Hanouska

2016

 

13. mezinárodní výtvarná soutěž Vánoční pohlednice, Dolný Kubín (Slovensko)

cena poroty za kolekci prací

4. ročník krajské soutěže Múzy Ilji Hurníka, Háj ve Slezsku (pořadatel Sdružení Múza)

Výtvarný obor ze tříd I. Kovalíkové a A. Zupkové

Zlaté pásmo - Niké Fantová, Andrea Kozubková, Eliška Hnilicová, Eliška Beránková, Anežka Lyková, Jiří Brablec, Martin Blažej

Stříbrné pásmo - Sára Dudková, Lucie Dulanská, Rozálie Brablecová, Andrea Židková, Petra Terezie Valíková

Improvizace a skladba ze třídy P. Hanouska

Zlaté pásmo - Antonín Zecha, Anna Aronová, Pavel Štěpánek

Klavír

Zlaté pásmo - Vanessa Kubicová, Klára Baďurová ze třídy J. Odrihocké, Antonín Zecha, Dominik Kubica ze třídy P. Hanouska

Vít Staněk ze třídy J. Adámkové

Stříbrné pásmo - Jakub Kubíček ze třídy M. Kubicové, Adéla Ivánková ze třídy J. Adámkové

Komorní hra ze třídy P. Hanouska

Zlaté pásmo - Anastázie Štěpánková, Zuzana Prymusová, Anna Aronová, klavír 6 ručně, Jakub Domes, Pavel Štěpánek, klavír 4 ručně

Ostatní nástroje

Zlaté pásmo - Vanessa Kubicová, příčná flétna, Karolina Pospíšilová zbc. flétna, Eliška Štamberová ze třídy I. Sochové

Lukáš Krajzl, klarinet ze třídy M. Knýbela, Jiří Josefus, trubka ze třídy J. Kimmela

Stříbrné pásmo - Anna Šamárková, saxofon ze třídy M. Knýbela

Zpěv ze třídy M. Tavrůžkové

Zlaté pásmo - Eva Horešovská, Kateřina Buňková

Stříbrné pásmo - Luisa Kratochvílová

15. celostátní přehlídka výtvarných praci dětí a mládeže Atakující obrazy, Zlín (pořadatel ARTAMA Praha)

Čestné uznání kurátorů za projekt Návštěva (kolektivní práce žáků ze tříd A. Zupkové a I. Kovalíkové)

20. ročník Mezinárodního bienále grafiky Toruň (Polsko)

cena - Sára Pešková, čestné uznání Aneta Hájková, Johana Hašková, Jana Jelenová, Anežka Lyková, Helena Matějová, Julie Matějová, Dominika Tulisová, Veronika Výtisková (ze třídy A. Zupkové), Niké Fantová (ze třídy I. Kovalíkové)

 

2. ročník krajské soutěže Múzy Leona Juřici, ZUŠ Orlová-Poruba

zlaté pásmo a cena poroty za vynikající provedení skladby K. Slavického - Jakub Domes a Pavel Štěpánek, klavír čtyřručně

(vyučovali Alexandra Dehnerová a Petr Hanousek)

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů, ZUŠ Orlová-Poruba

3. místo - flétnový soubor Estampida Anastázie Štěpánková, Anna Šamárková, Klára Salamonová, Zuzana Prymusová (ze třídy Ilji Sochové)

 

44. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice

Medaile - Adéla Lhotská a Martin Tulis

Medaile škole za kolekci grafiky - Blažej Martin, Ema Dostálková, Niké Fantová Julie Matějová, Radek Špánek, Dominika Tulisová

vyučovaly Alena Zupková a Iveta Cihelková

 

12. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Bienále fantázie, Martin (Slovensko)

ceny - Eliška Beránková a Tomáš Chytil ze třídy Aleny Zupkové

čestná uznání - Martin Štěnička, Julie Matějová, Natálie Špánková, Martin Blažej

 

15. ročník mezinárodní soutěže Pro Bohemia, Ostrava

3. cena - Dominik Kubica, zobcová flétna ze třídy Ilji Sochové

čestné uznání - Kateřina Buňková, zpěv ze třídy Marcely Tvarůžkové

 

Krajské kolo soutěže v komorní hře dechových nástrojů, ZUŠ Orlová-Poruba

1. cena - duo zbc. fléten Eliška Štamberová a Karolína Pospíšilová (ze třídy Ilji Sochové)

1. cena s postupem - flétnový soubor Estampida Anastázie Štěpánková, Anna Šamárková, Klára Salamonová, Zuzana Prymusová (ze třídy Ilji Sochové)

 

8. ročník skladatelské soutěže - 1. anonymní kolo

stříbrné pásmo - Antonín Zecha, Anastázie Štěpánková a Pavel Štěpánek (ze třídy Petra Hanouska)

 

2015

 

12. mezinárodní výtvarná soutěž Vánoční pohlednice, Dolný Kubín (Slovensko)

1. cena, kategorie 6-10 let: Aneta Hájková, 3. cena, kategorie 11-15 let: Eliška Beránková (obě ze třídy Aleny Zupkové)

Cena škole za kolekci prací

 

1. ročník národní výtvarné soutěže Pestrý svět, Praha

Hlavní cena Neviditelné výstavy, kategorie 6-13 let: Martin Bortel, Hlavní cena Neviditelné výstavy, kategorie 14-18 let: Jiří Brablec

(oba ze třídy Aleny Zupkové)

 

3. ročník soutěže Múzy Ilji Hurníka, Háj ve Slezsku

Hudební obor

Zlatá múza – dechové nástroje: Eliška Štamberová, Tereza Hřivňacká, Anna Šamárková, Dominik Kubica, Kateřina Prymusová (ze třídy Ilji Sochové), zpěv: Kateřina Buňková (ze třídy Marcely Tvarůžkové), skladba: Antonín Zecha (ze třídy Petra Hanouska), klavír: Magdaléna Suská, Magdaléna Sýkorová (ze třídy Hany Malé), Klára Baďurová (ze třídy Jany Odrihocké), Petr Horák (ze třídy Alexandry Dennerové), Antonín Zecha, Anna Aronová, Zuzana Prymusová, Marek Lipka (ze třídy Petra Hanouska)

Stříbrná múza – housle: Julie Matějová (ze třídy Jitky Kimmelové), Marek Ott (ze třídy Nadi Hanouskové), dechové nástroje: Karolína Pospíšilová (ze třídy Ilji Sochové), klavír: Šimon Stoklasa (ze třídy Petra Hanouska)

Bronzová múza – housle: Dorota Straková, Žaneta Pospíšilová (ze třídy Nadi Hanouskové)

Výtvarný obor

Zlatá múza – Eliška Beránková, Jiří Brablec, Nikol Današová, Niké Frantová, Eliška Hnilicová, Natálie Špánková, Justýna Tvarůžková

Stříbrná múza – Anna Aronová, Jakub Čerbák, Lucie Chytilová, Lukáš Krajzl, Helena Matějová, Karolína Sivková (ze třídy Aleny Zupkové a Ivety Cihelkové)

 

22. ročník soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava

1. cena - klavírní duo Jakub Domes a Pavel Štěpánek (ze tříd Alexandry Dehnerové a Petra Hanouska)

 

18. mezinárodní výtvarná soutěž Toruň (Polsko)

cena - Martin Tulis, čestná uznání - Jana Beránková, Alžběta Hašková, Johana Hašková, Aneta Hájková, Helena Matějová

(všichni ze třídy Aleny Zupkové)

 

10. Mezinárodní internetová soutěž Instalace, Považská Bystrica (Slovensko)

cena OTP Banky za film "Špagety a já"

účast A. Zupkové a žákovského týmu Alexandra Lhotská, Jan Blažej a Jiří Brablec na červnové mezinárodní výtvarné dílně

 

43. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Medaile Lidická růže - Julie Matějová

Medaile škole za kolekci grafiky - Aneta Hájková (2x), Johana Hašková, Tomáš Chytil, Julie Matějová (2x), Dominika Tulisová (2x)

Čestná uznání - Rozálie Brablecová, Alžběta Hašková, Johana Hašková, Martin Tulis, Jan Brablec

 

6. ročník celostátní soutěže ve hře na klasickou kytaru PRAGuitarra Clássica, Praha

3. cena - Richard Slouka ze třídy Jiřiny Chytilové

 

13. bienále Výtvarných alternativ, Považská Bystrica (Slovensko)

Hlavní cena Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu SR

Cena předsedy poroty pro nejlepšího pedagoga Aleně Zupkové

 

Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na dechové nástroje, Orlová-Poruba

Ellen Kozlovská, klarinet 1. a kategorie, ped. Martin Knýbel - 1. místo, Lukáš Krajzl, klarinet 2. kategorie, ped. Martin Knýbel - 1. místo

Lenka Adamčíková, lesní roh 3. kategorie, ped. Libor Richter - 1. místo, Dominik Kubica, zbc. flétna 5. kategorie, ped. Ilja Sochová - 1. místo

Tereza Hřivňacká, příčná flétna 1. b kategorie, ped. Ilja Sochová - 2. místo, Eliška Štamberová, zbc. flétna 3. kat., ped. Ilja Sochová - 2. místo Anna Šamárková, zbc. flétna 5. kategorie, ped. Ilja Sochová - 2. místo, Jiří Josefus, trubka 5. kategorie, ped. Jiří Kimmel - 2. místo

Viktorie Helštýnová, saxofon 1. b kategorie, ped. Martin Knýbel - 3. místo

Za citlivý doprovod udělily poroty diplom Aleně Klapetkové a Vladimíře Horákové

 

Krajské kolo soutěže ve hře souborů lidových nástrojů, Havířov

Malá cimbálová muzika - 3. místo, Velká cimbálová muzika - čestné uznání, oba soubory vede Pavel Vašíček

 

2014

 

2. ročník krajské soutěže Múzy Ilji Hurníka, Háj ve Slezsku

Výtvarný obor, zlaté múzy: Jiří Brablec, Renata Jochimová, Tereza Nevludová, Klára Pachulová, Matyáš Šindlář, Nela Šindlářová

(učila A. Zupková a I. Cihelková)

Hudební obor

zlaté múzy:

Richard Slouka, cena za muzikální projev, absolutní vítěz soutěže (kytara, ped. Jiřina Chytilová), Petr Dostál (klavír, ped. Jakub Hypš)

Tereza Hřivňacká, cena za muzikální projev (příčná flétna, ped. Ilja Sochová), Marek Lipka (klavír, ped. Petr Hanousek), Pavel Štěpánek (klavír, ped. Petr Hanousek)

stříbrné múzy: Klára Baďurová (klavír, ped. Jana Odrihocká), Zora Demlová (klavír, ped. Jakub Hypš)

Natálie Husťáková (klavír, ped. Jana Adámková), Jiří Josefus (trubka, ped. Jiří Kimmel)

Šimon Stoklasa, cena za improvizaci (klavír, ped. Petr Hanousek), Eliška Szlachtová (klavír, ped. Jana Adámková)

bronzové múzy: Tereza Mintělová (klavír, ped. Jana Adámková), Vít Staněk (klavír, ped. Jana Adámková)

 

15. mezinárodní výtvarná soutěž Hyvinkää (Finsko)

ceny - Jana Beránková, Pavlína Řehulková ze třídy A. Zupkové

 

Mezinárodní Bienále grafiky, Toruň 2014 (Polsko)

ocenění - Jana Beránková, Jan Brablec, Veronika Černá, Pavlína Řehulková, Ondřej Sedláček, Martin Tulis, Dominika Tulisová, Andrea Žídková ze třídy A. Zupkové

 

12. Národní přehlídka VO ZUŠ Oči dokořán 2014, Šternberk

Cena poroty - výtvarná řada "A lepicí páska?", ped. A. Zupková, I. Cihelková

 

9. ročník Mezinárodní výtvarné soutěže Instalace 2014, Považská Bystrica (Slovensko)

Cena Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky za projekt Knihy

Mezinárodní umělecké dílny se zúčastnili Petr Bittner, Martin Raška a Kristia Šigut ze třídy A. Zupkové

 

Krajská výtvarná přehlídka, ZUŠ Opava

3x cena poroty za výtvarné projekty s postupem do národní přehlídky - ped. A. Zupková a I. Cihelková

 

2. ročník celostátní výtvarné soutěže Domácí mazlíčci, ZUŠ Kladno

Rozálie Brablecová - 3. místo

Pavlína Řehulková - čestné uznání

 

42. Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice

Malba, kresba - Medaile škole za kolekci - Helena Dumbrovská, Tomáš Holuša, Barbora Kozelská, Justýna Tvarůžková, Ondřej Urbančík
Grafika - Medaile Tomáš Chytil, Medaile škole za kolekci - Martin Blažej, Jiří Brablec, Rozálie Brablecová,  Aneta Hájková, Johana Hašková, Pavlína Řehulková, Martin Tulis, Tereza Žídková
Kombinovaná technika - Medaile - Jana Brablec, Kateřina Kramná

Čestné uznání - Kateřina Klimešová, Nikola Martiníková, Martin Tulis

 

21. Mezinárodní Bienále Fantazie Martin (Slovensko)

Ocenění - Alžběta Hašková, Martin Bortel, Martin Tulis, Jana Jelenová, Veronika Černá, Andrea Židková, Kristýna Kadulová, Tomáš Chytil,

Rozálie Brablecová, Dominika Tulisová, Klára Pachulová, Jan Brablec, Jiří Brablec

 

Mezinárodní soutěž ve hře na elektronické klávesové nástroje Nová konfrontace, ZUŠ Karviná

Nela Šindlářová V. kategorie, uč. Karin Vavrošová – stříbrné pásmo

Lenka Knoppová a Nela Šindlářová Komorní hra II. kategorie, ped. Karin Vavrošová – stříbrné pásmo

 

Krajské kolo kytarové soutěže žáků ZUŠ, Frýdek-Místek

duo Richard Slouka, Jan Blažej I. kategorie, ped. Jiřina Chytilová - 1. místo

 

Krajské kolo klavírní soutěže žáků ZUŠ, Karviná

Magdaléna Sýkorová 0. kategorie, uč. Hana Malá  - 3. místo, Klára Baďurová 0. kategorie, uč. Jana Odrihocká  - 3. místo

Antonín Zecha I. kategorie, uč. Petr Hanousek  - 3. místo, Dominik Kubica IV. kategorie, uč. Petr Hanousek  - čestné uznání

Marek Lipka VI. kategorie, uč. Petr Hanousek  - čestné uznání, Pavel Štěpánek VII. kategorie, uč. Petr Hanousek  - 3. místo

 

2013

 

10. ročník Mezinárodní výtvarné soutěže Vánoční pohlednice, Dolný Kubín (Slovensko)

2. místo Veronika Výtisková (ze třídy Aleny Zupkové)

 

1. ročník krajské soutěžní přehlídky Múzy Ilji Hurníka, ZUŠ V. Vančury Háj ve slezsku

Hudební obor

Zlaté pásmo a zvláštní cena poroty - Natálie Husťáková (učitel Jana Adámková), Anastázie Štěpánková (učitel Petr Hanousek), Antonín Zecha (učitel Ludmila Majnušová a Petr Hanousek), Marek Lipka (učitel Petr Hanousek), Pavel Štěpánek (učitel Petr Hanousek), Martina Thonová (učitel Alexandra Dehnerová)

Zlaté pásmo - Adéla Ivánková (učitel Jana Adámková), Šimon Stoklasa (učitel Petr Hanousek), Petra Valíková (učitel Petr Hanousek)

Stříbrné pásmo - Petra Gřešová (učitel Jana Adámková), Anna Černá (učitel Jiří Kimmel)

Výtvarný obor

Zlaté pásmo - Jan Blažej (učitel Iveta Cihelková), Alexandra Lhotská (učitel Iveta Cihelková), Ondřej Sedláček (učitel Alena Zupková), Martin Tulis (učitel Alena Zupková)

Stříbrné pásmo - Jan Brablec (učitel Alena Zupková), Pavlína Řehulková (učitel Alena Zupková), Zlata Schwarzová (učitel Iveta Cihelková), Eva Urbaníková (učitel Alena Zupková)

Zvláštní ocenění - za výtvarnou řadu „Miró“ v pohybu (instalace, domino, filmy), za výtvarnou řadu „Christo“ a vítr (kresby, výtvarná akce)

 

17. ročník mezinárodní výtvarné soutěže Toruň (Polsko)

ocenění žáci - Aneta Hájková, Johana Hašková, Tomáš Chytil (ze třídy Aleny Zupkové), Matěj Hlubek (ze třídy Ivety Cihelkové)

 

20. ročník národní soutěže Karel Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus, Vidnava

2. místo Slezské trio - Kateřina Prymusová (flétna ze třídy Ilji Sochové), Alžběta Hanušová (housle ze třídy Marcely Foltisové, ZUŠ V. Kálika Opava), Pavel Štěpánek (klavír ze třídy Petra Hanouska)

 

8. ročník Mezinárodní výtvarné internetové soutěže Instalace 2013, Považská Bystrica (Slovensko)

Cena primátora města za film Vilma

účastníci Mezinárodní výtvarné dílny Martin Hřivňacký, Filip Vávra, Nikola Martiníková

 

7. ročník Skladatelské soutěže žáků ZUŠ, zámek Hradec nad Moravicí

anonymní 1. kolo

Stříbrné pásmo - Natálie Husťáková ze třídy Jany Adámkové

Zlaté pásmo - Anastázie Štěpánková a Pavel Štěpánek ze třídy Petra Hanouska

Hradec nad Moravicí, 2. kolo

Zvláštní cena poroty - Anastázie a Pavel Štěpánkovi

 

9. Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Brno 2013 

Diana Kubánková ze třídy Libora Richtra - čestné uznání 1. stupně.

 

14. celostátní přehlídka výtvarných prací dětí a mládeže Impulsy, Tvorba, Prezentace v Litoměřicích

Čestné uznání kurátora pro školu za projekt Kniha

 

41. ročník Mezinárodní výtvarné soutěže Lidice 

Hlavní Cena poroty za nejlepší kolekci prací pro ZUŠ Vladislava Vančury Háj ve Slezsku 

a Medaile škole za kolekci grafiky, vyučující MgA. Iveta Cihelková a PaedDr. Alena Zupková 

Medaile jednotlivcům: 

Jiří Brablec, Helena Dumbrovská, Aneta Hájková, Tereza Žídková 

Čestná uznání:

Eliška Beránková, Martin Blažej, Martin Bortel, Jan Brablec, Johana Hašková, Eliška Hnilicová, Eliška Lazecká, Alexandra Lhotská, Milan Neuverth, Markéta Vaverková, Petra Žídková, Tereza Žídková

 

11. ročník Mezinárodní soutěže Pro Bohemia, Ostrava

zobcová flétna 1. kategorie - 3. cena Dominik Kubica, 3. cena Anna Šamárková, oba ze třídy Ilji Sochové

žesťové nástroje 1. kategorie - 3. cena Jan Müller, čestné uznání Diana Kubánková, oba lesní roh ze třídy Libora Richtera 

 

12. ročník mezinárodní soutěže Výtvarné alternativy, Považská Bystrica (Slovensko)

Cena primátora města Považská Bystrica za kolekci ZUŠ V. Vančury Háj ve Slezsku, učily A. Zupková a I. Cihelková

Cena MGArt Galerie v Považské Bystrici pedagogovi Aleně Zupkové za práci na výtvarné řadě 

Ocenění získali tito žáci: 

Jan Blažej, Martin Blažej, Martin Bortel, Jan Brablec, Jiří Brablec, Rozálie Brablecová, Aneta Hájková, Johana Hašková, Tomáš Chytil, Jan Josefus, Klára Kalužová, Lukáš Kupka, Anežka Lyková, Alžběta Murcková, Milan Neuverth, Klára Pachulová, Martin Raška, Pavlína Řehulková, Ondřej Švik, Markéta Temrová, Martin Tulis, Dominika Tulisová, Andrea Židková, Petra Žídková, Tereza Žídková 

 

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Liberec

3. místo v 2.e kategorii - Trio Dominik Kubica, Anna Šamárková (zbc. fl.) a Jan Blažej (kytara) ze tříd Ilji Sochové a Jiřiny Chytilové 

 

Krajské kolo ve hře na elektronické klávesové nástroje, Karviná

2. místo v 5. kategorii - Nela Šindlářová ze třídy Karin Vavrošové

3. místo v 4. kategorii - Lukáš Galdia ze třídy Aleny Klapetkové

 

Krajské kolo ve hře komorních souborů s převahou dechových nástrojů, Havířov

1. místo s postupem - Trio (2 zbc. flétny, kytara) Dominik Kubica, Anna Šamárková, Jan Blažej ze tříd Ilji Sochové a Jiřiny Chytilové

1. místo s náhradním postupem - Duo zobcových fléten Anna Šamárková a Dominik Kubica ze třídy Ilji Sochové 

3. místo - Duo zobcových fléten Zuzana Prymusová a Patrik Mazánek ze třídy Ilji Sochové

 

2012

 

9. Mezinárodní soutěž Vianočná pohĺadnica, Dolný Kubín (Slovensko)

1. cena Tomáš Chytil, 2. cena Veronika Výtisková

 

Celostátní soutěž Karel Ditters a hudební klasicismus ve Vidnavě

2. cena pro společný soubor ZUŠ V. Kálika a ZUŠ V. Vančury (Pavel Štěpánek, klavír)

 

Mezinárodní Bienále grafiky Toruň (Polsko) 2012

čestné uznání - Aneta Hájková

na mezinárodní výstavu byly porotou vybrány práce těchto žáků:

Jana Blažejová, Jiří Brablec, Tomáš Chytil, Johana Hašková, Tereza Samková, Martin Tulis, Dominika Tulisová, Tereza Žídková  

 

Výtvarná soutěž O cenu primátora města Opavy 2012

cena - Tomáš Chytil

čestná uznání - Eliška Beránková, Jiří Brablec, Lukáš Kupka

 

Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice 2012

Medaile

Jiří Brablec, Anna Šamárková, Tereza Žídková (2 práce)

Medaile škole za kolekci malby a kresby

Tomáš Chytil (3 práce), Jan Josefus, Jakub Jurašek, Anna Vávrová

viz http://www.mdvv-lidice.cz/aktualni/oceneni/cr/#s3  

 

Národní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje v Kladně

2. místo Dominik Kubica - zobcová flétna, uč Ilja Sochová, kytarová spolupráce Jaroslava Hrbáčová

 

Mezinárodní výtvarná soutěž XX. Bienále fantázie - Martin (Slovensko)

Individuální cena - Martin Raška

Čestné uznání za fotografii - Tereza Smaková, Lucie Pavelková, Martin Hřivňacký, Filip Vávra, Ondřej Švik,

Čestné uznání za pastel - Jana Beránková, Jakub Črbák, Tomáš Chytil

Čestné uznání za grafiku - Ondřej Sedláček, Martin Blažej, Tomáš Chytil, Dominik Fuss

Vyučovali Alena Zupková a Iveta Cihelková 

 

Krajské kolo ve hře na dechové nástroje v Orlové-Porubě

1. místo s postupem Dominik Kubica (zbc. flétna, 3. kat,, uč. Ilja Sochová)

1. místo Anna Černá (lesní roh, 0. kat., uč. Jiří Kimmel)

1. místo Tereza Hřivňacká (zbc. flétba, 2. kat., uč. Ilja Sochová)

2. místo Emílie Murcková (zbc. flétna, 1. kat., uč. Ilja Sochová)

2. místo Anna Šamárková (zbc. flétna, 3. kat., uč. Ilja Sochová)

2. místo Lenka Adamčíková (lesní roh, 1. kat., uč. Libor Richter)

2. místo Nikola Heřmánková (lesní roh, 3. kat., uč. Libor Richter)

3. místo Zuzana Prymusová (zbc. flétna, 3. kat., uč. Ilja Sochová)

3. místo Diana Kubánková (lesní roh, 1. kat., uč. Libor Richter)

3. místo Jakub Habina (fagot, 4. kat., uč. Martin Knýbel)

 

Krajské kolo soutěže souborů lidových nástrojů v Havířově

2. cena Cimbálová muzika, vede Pavel Vašíček

 

Krajské kolo soutěže smyčcových orchestrů v Orlové-Porubě

Zvláštní ocenění poroty za vynikající provedení klavírního partu 

Pavel Štěpánek ze třídy Petra Hanouska (jako člen orchestru ZUŠ V. Kálika Opava)

 

2011

 

Mezinárodní výtvarná soutěž Vianočná pohľadnica Dolný Kubín (Slovensko)

Martin Blažej ze třídy Aleny Zupkové získal 2. cenu

 

Celostátní výtvarná soutěž Alšova země (45. ročník, PS Parlamentu ČR Praha) 

ocenění získali Jana Blažejová, Martin Tulis, Eva Urbaníková a škola za grafiku (vyučovala A. Zupková)

 

Mezinárodní soutěž v Toruni (Polsko)

ocenění získali: Anna Aronová, Lukáš Kupka, Alexandra Lhotská, Lucie Pavelková, Martin Raška, Ondřej Švik, Anna Vávrová, Adéla Sveráková

 

Národní přehlídka výtvarných oborů ve Šternberku 

Cena poroty za výtvarný projekt Chameleoni-leoni-oni

 

Mezinárodní internetová soutěž o účast na umělecké dílně Považská Bystrica

Hlavní cena ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky  za film Orloj

vyučovaly Alena Zupková a Iveta Vitásková

 

Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice 2011

Medaile

Anna Aronová

Medaile škole za kolekci grafiky

Anna Aronová, Alexandra Lhotská, Lucie Pavelková, Tereza Samková, Eva Urbaníková

Čestné uznání

Jan Blažej, Petra Dvornická, Aneta Hájková, Klára Kalužová, Anežka Lyková, Lucie Pavelková - všichni ze třídy Aleny Zupkové

 

Krajská soutěžní přehlídka výtvarného oboru Karviná

2 ceny s postupem do národní přehlídky za výtvarné řady Chameleoni , leoni, oni a Místo, kudy prošli andělé (Alena Zupková, Iveta Vitásková)

 

Bienále Výtvarné alternativy Považská Bystrica

Hlavní cena ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu Slovenské republiky pro školu

vyučovaly Alena Zupková a Iveta Vitásková

Alexandra Lhotská ze třídy Aleny Zupkové Cena předsedy poroty  

 

Ústřední kolo národní soutěže ve hře na klavír v Praze

Matouš Pepřík ze třídy Petra Hanouska  3. cena v X. kategorii

 

Skladatelská soutěž žáků ZUŠ Hradec nad Moravicí

Pavel Štěpánek ze třídy Petra Hanouska zlaté pásmo

Anastázie Štěpánková a Marek Lipka ze třídy Petra Hanouska stříbrné pásmo

 

Krajské kolo klavírní soutěže v Karviné

1. cena s postupem Matouš Pepřík ze třídy Petra Hanouska

2. cena Dominik Kubica ze třídy Martiny Kubicové

3. cena Věra Rusínová ze třídy Jany Odrihocké

 

Krajské kolo kytarové soutěže ve Frýdku-Místku

2. cena Richard Slouka ze třídy Jiřiny Chytilové

 

Krajské kolo akordeonové soutěže v Klimkovicích

2. cena Kristýna Španělová ze třídy Anny Škrobánkové

 

Mezinárodní soutěž Pro Bohemia Ostrava

Diana Kubánková (lesní roh) ze třídy Libora Richtera  2. cena

Nikola Heřmánková (lesní roh) ze třídy Libora Richtera  3. cena

 

Národní interpretační soutěž žesťových nástrojů Brno

Diana Kubánková a Nikola Heřmánková (lesní roh) ze třídy Libora Richtera čestné uznání

 

Celostátní pěvecká soutěž Olomouc

Kateřina a Lucie Peterkovy ze třídy Lenky Svakové 3. ceny v 0. kategorii 

 

2010

 

Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice 2010 

Medaile

Pachula Daniel, 8 let

Medaile škole za kolekci grafiky

Brablec Jan, 11 let, Kupka Lukáš, 10 let, Pachulová Klára, 10 let, Tulis Martin, 5 let, Vávrová Anna, 9 let

Čestné uznání

Dumbrovská Helena, 11 let, Pavelková Lucie, 13 let, Raška Martin, 10 let, Samková Tereza, 13 let

 

Ústřední kolo národní soutěže v komorní hře v Liberci 

Duo Alexandra Lhotská (zobcová flétna) a Richard Slouka (kytara) ze tříd Ilji Sochové a Jiřiny Chytilové získalo 2. cenu

 

Krajské kolo v komorní hře v Karviné

1. cena s potupem Alexandra Lhotská a Richard Slouka ze tříd I. Sochové a J. Chytilové

2. cena Kateřina Prymusová a Pavel Štěpánek ze tříd Ilji Sochové a Petra Hanouska

2. cena Dominik Kubica, Anastázie Štěpánková, Anna Šamárková ze třídy Ilji Sochové

 

Mezinárodní výtvarná soutěž v Katovicích

Libor Hopa obdržel cenu za koláž vytvořenou ve třídě Aleny Zupkové. 

 

Mezinárodní klavírní soutěži Ilji Hurníka Pro Bohemia v Ostravě

Jakub Domes ze třídy Alexandry Dehnerové získal 2. cenu 

 

Celostátní pěvecká soutěž v ZUŠ Žerotín Olomouc 

Lucie Peterková (0. kategorie) a Natálie Kavanová (1. kategorie) ze třídy Lenky Svakové čestná uznání

 

2009

 

David Kubeša ze třídy Libora Richtera získal ve hře na lesní roh 3. cenu v ústředním kole dechové soutěže ve Vysokém Mýtě

a 2. cenu na celostátní soutěži v Brně 

 

Zvláštní cena předsedy poroty za kolekci grafiky na bienále Výtvarné alternatívy v Považské Bystrici (Slovensko)

 

Medaile z Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice za kresbu převzali Kateřina Bielková, Jan Blažej, Bára Horsáková, Jiří Josefus, Alexandra Lhotská, Klára Pachulová, Jana Režnarová, Zlata Schwarzová, Ondřej Švik a Karolína Šviková, čestné uznání za grafiku pak Eliška Beránková, Klára Dominiková, Martina Dostálová, Jakub Habina a Tereza Lhotská. Vyučovaly Alena Zupková a Iveta Vitásková

 

 

 

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now